Nowy następca Besnika Hasiego

Według najnowszych informacji następcą Besnika Hasiego w legi zostanie Jacek Magiera.
Piątkowe spotkanie Legia-Wisła Kraków (godz. 20.30) poprowadzi Aleksander Vuković tymczasowy trener. Legioniści zagrają, ze Sportingiem (27.09,godz.20.45) to spotkanie również poprowadzi ten sam Aleksander zarówno, jak i on tak i cała drużyna są Legionistami i dobrze się rozumie, podczas gdy rozgrywają, mecz więc to może zaowocować, gdy Vukowić teraz będzie pod postacią Coacha.

 

Plany
Następujący plan Magiera prowadzi, przez dwa lata Zagłębie Sosnowiec dąży do awansu do Ekstraklasy i jeśli przy Łazienkowskiej uznają, że z zebranym doświatrzeniem uznają, że jest, gotowy zaczyna prowadzić w Warszawie. Nowy trener musi mieć Legię w sercu Czas, gdy szkoleniowcem legi był Hasim zweryfikowało to, ponieważ najlepszy trener dla Legi to taki który potrafi opanować sytuacji człowiek, który spędził z nią lata owocnej współpracy który razem z drużyną sięgał po trofea i dobrze się z nią rozumie. Także z punkt widzenia finansów najlepszym trenerem jest Magiera aktualnie na nie pewne zakupy zagranicznych trenerów Legie nie stać.

 

Na co liczy Legia
Liczy, że z nowym szkoleniowcem zawodnicy odżyją szczególnie Jakub Rzeźniczak. Trener, jakim jest, Magiera jest to trener, który zadba, o Legie na nowo ma dobre podejście do wychowanków z łazienkowskiej. Kiedy jeszcze grał, w Legi dużo uwagi poświęcał młodym zawodnikom Robił sprawdziany an obozach. Na pewno on przywróci sportową równowagę, która poprowadzi zespół do kolejnych zwycięstw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *